AK PARTİ’DEN ÜÇ KURUMA ZİYARET

24 Şubat’ta gerçekleştirilen kongre ile birlikte yoğun bir çalışma temposu içine giren AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner sık sık esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelirken kurum ziyaretlerine de devam ediyor.

11 Haziran 2021
AK PARTİ’DEN ÜÇ KURUMA ZİYARET

  AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Cemil Akay ile İl Teşkilat Başkanı Ramazan Zengin ile birlikte bugün üç kuruma ziyaret gerçekleştirdi.

  AK PARTİ HEYETİ BİR GÜNDE ÜÇ KURUMU ZİYARET ETTİ

  Suat Güner başkanlığındaki AK Parti heyeti ilk olarak Bolu’ya yeni atanan İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı'ya ziyaret gerçekleştiren AK Parti heyeti, son olarak Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan'ı ziyaret etti.

  SUAT GÜNER KURUMLARA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

  AK Parti heyeti, kurumlara çalışmalarında başarılar dilerken Müftü Ali Rıza Tahiroğlu, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.