FİRUNE TÖRENLE AÇILDI

KALICI KONUTLAR MEVKİNDEKİ YENİ MEKAN LEZZETLERİYLE GÖZ DOLDURDU

12 Nisan 2019

  Bolu'da genç iş adamı Hakan Kalafatoğlu'nun sahibi olduğu Firune Kafe siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kişinin katıldığı görkemli bir törenle açıldı.

  Kentte unlu mamüller üretimi yapan bir işyeri olan Kalafatoğlu'nun farklı lezzetleri buluşturduğu yeni işyeri Firune Kafe, Kalıcı Konutlar mevkiinde açıldı. İç mimarisiyle de büyük beğeni toplayan işyerinin açılışına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, eski Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile çok sayıda iş adamı katıldı.

  Törenin açılışında konuşan Alaaddin Yılmaz, kafenin önünden geçen yola değinerek, 15 yıllık görev süresince yolda yeni düzenlemeler yapıldığını hatırlattı. Yılmaz, "Bu cadde devam ederse, aşağıdaki çevre yoluyla birleşir. Bizim en büyük hatamız, bu yolu çevre yoluyla birleştirmektir. Hakan Bey buraya Bolu’ya yakışır bir bina yaptı. İnşallah, bundan sonra yapılacaklarla beraber buraya katkı veren Hakan Bey ve ailesini kutluyoruz” diye konuştu.

  Yeni mekanın Bolu'ya değer katacağını vurgulayan Başkan Özcan şunları söyledi:

  "Bolumuza katkı verecek bir değerin açılışında bulunmaktan onur duyuyorum. Seçim çalışmaları sırasında buraya gelip incelemiştik. Güzel bir yer olacağı belliydi. Tahmin ettiğimiz kadar güzel olmuş. İnşallah, Bolu daha güzel bir Bolu olacak"

  Okunan duaların ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini kestiler. Davetliler birbirinden lezzetli ürünlerin tadına baktı

  1 yorum yapılmış

  • Hayrettin ulu12 Nisan 2019 • 22:04

   Yeni is yeriniz hayirli olsun bol bereketli kazanclar temenni ederim
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.