TÜRK KIZILAY’INDAN “MORAL” ZİYARETLERİ

Türk Kızılay Genel Müdürü danışmanı Hüseyin Bektaş Düzce'de Emniyet ve Sağlık mensuplarına moral ziyaretleri gerçekleştirdi.

21 Mayıs 2020
TÜRK KIZILAY’INDAN “MORAL” ZİYARETLERİ

  Türk Kızılay Genel Müdür Danışmanı Hüseyin Bektaş, Kızılay Düzce Şube Başkanı Av.Halil Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yamaç ile birlikte önce Yenikent Şehit Yalçın Güzeler Polis Merkezi’ne giderek merkezde görev yapan emniyet mensuplarına nezaket ve moral motivasyon ziyaretlerinde bulunduktan sonra Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına da moral motivasyon ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Sağlık çalışanlarının çocukları için Ülker firmasının Türk Kızılay’ına bağışladığı ürünlerden hazırlanan hediye paketlerini sağlık çalışanlarına teslim eden Türk Kızılay’ı yöneticileri, bu sayede hem mutlu oldular hem de mutlu ettiler.

  Kızılay yetkilileri korona Virüsü günlerinde bu tür ziyaretlere zaman zaman devam edileceği belirtilerek Kızılay’a bağışta bulunanların emanetlerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için hassasiyetle çalışacaklarını ifade ettiler.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.