PAZAR YERLERİNE EL DEZENFENKTAN STANDLARI YERLEŞTİRİLDİ

Düzce Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklar başta olmak üzere il genelindeki pazar yerlerinin giriş- çıkışına da el dezenfektanı standı yerleştirdi.

10 Nisan 2020
PAZAR YERLERİNE EL DEZENFENKTAN STANDLARI YERLEŞTİRİLDİ

  Düzce Belediyesi , Covid-19 salgını ile mücadelesini hemen her alanda ve tüm imkanlarını  seferber ederek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
  Halkın kişisel hijyenini sağlaması için Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve üzerinde  ‘Sağlığınız İçin Ellerinizi Burada Dezenfekte Ediniz ile Sağlığınız İçin 14 Kurala Uyalım’ yazılı dezenfektan stantları zabıta ekiplerince,  vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklar ile il sınırlarında  kurulan pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarına yerleştirildi.
  Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, il sınırlarımız içinde bulunan tüm pazar yerlerine el dezenfekte standı koyduklarını ifade ederek ,Halkımızın pazar yerlerine giriş ve çıkışında ellerini dezenfekte etmelerini sağlıyoruz.Bilindiği gibi virüs temas yoluyla da geçiyor.
  Pazar yerlerinde de el teması oldukça fazla bu nedenle vatandaşlarımızın tedbir amaçlı ellerini mutlaka titizlikle dezenfekte etmesini istiyoruz” açıklamasında bulundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.