BESOB’DAN TBMM’YE ZİYARET

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Bolu Milletvekilleri Sayın Arzu AYDIN ve Sayın Fehmi KÜPÇÜ’yü makamlarında ziyarette bulundu.

14 Şubat 2020
BESOB’DAN TBMM’YE ZİYARET

  BESOB Başkanı Tahir GAYRET öncelikle bizleri kabul ettiğiniz teşekkür ediyorum, Bolu’da bulunan tüm esnaf ve sanatkarlarımızın selam ve saygılarını getirdik dedi.Tüm Dünya da, ülkemizde olduğu gibi Bolumuzda da esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntıları mevcut, ama biliyoruz ki devletimiz ve hükümetimiz bunların çözümü için büyük çaba sarf etmekte bizler 2020 yılından oldukça umutluyuz, Devletimiz güçlü üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yoktur, bizlerde her zaman olduğu gibi devletimizin hükümetimizin yanındayız dedi.

  Bolu Milletvekilleri de yaptıkları konuşmalarda öncelikle sizleri burada ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz Bolumuz için Esnaf ve Sanatkarlarımız için ne yapılması gerekiyorsa dün olduğu gibi bugünde, yarında her çalışmanın arkasında olur tüm desteğimizi veririz dediler.

  BESOB Başkanı Tahir GAYRET beraberindeki heyet ile Milletvekillerine deriden yapılmış birer tane Boluspor amblemi hediye etti.Ziyaret iyi niyet temennileriyle son buldu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.