“TÜM İMKANLARIMIZ PERSONELİMİZ İÇİNDİR”

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKANI LEVENT USLU V E KURUMUN DÜZCE TEMSİLCİLERİNİN KENDİSİNİ ZİYARETİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

3 Aralık 2019
“TÜM İMKANLARIMIZ PERSONELİMİZ İÇİNDİR”

  SOSYAL DENGEDE TARAFLARIN YÜZÜ GÜLDÜ

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Kasım ayında imzalanan ‘Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ dolayısıyla kendisini ziyaret etmek isteyen Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu, Düzce İl Başkanı Asiye Durnacı ve birlik üyeleri ile bir araya geldi.

  Düzce Belediyesi ve BEM-BİR-SEN arasında Kasım ayı içinde imza altına alınan ‘Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi’ dolayısıyla Başkan Özlü’ye teşekkürlerini ileten heyet sözleşmenin belediye çalışanlarına hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti.

  Ziyarette açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de sosyal denge ödeneği konusunda personel beklentisinin farkında olduklarını belirterek belediyemiz ve BEM-BİR-SEN arasında imzalanması beklenen sosyal denge tazminatı sözleşmesi için görüşmelerimiz devam ediyordu.

  Kasım ayı içinde bu işi bitireceğimizi bir önceki görüşmemizde söylemiştik. Söz verdik, sözümüzü tuttuk. Kurumumuzun tüm imkanları çalışan personelimiz için seferberdir. Düzce Belediyesinde çalışan her personel karşılığını mutlaka alacak, biz bu prensip ile çalışıyoruz. Çalışkan, disiplinli ve işinde uzman personelimiz için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz. Kıymetli Genel Başkana ve Düzce heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, sosyal denge tazminat sözleşmesinin personelimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.