DÜZCE ÖZEL ÇAĞSU'DAN ÇOK ÖNEMLİ FARKINDALIK

Ekim ayı “Meme Kanseri farkındalık ayı” olması nedeniyle Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Fikret Baştımar Merkez TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

6 Ekim 2019

  Meme kanserine dikkat çekmek için ve farkındalık yaratmak için Ekim ayı boyunca hastanede yakalarına pembe kurdele takan Çağsu Hastanelerinden Düzce Özel Çağsu hastanesi personeli “Korkma Farkında ol” sloganı ile çağrıda bulundular.   

  Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Fikret Baştımar Erol Tayhan’ın sorularını yanıtladı. Baştımar yaptığı açıklamada Meme kanserine dikkat çekme, varsa erken teşhis koyma ve taramasını daha yaygınlaştırmak için bu ay seçilmiştir dedi.

  20 yaşından sonra her bayanın mutlaka kontrol yapması gerektiğinin altını çizen Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Fikret Baştımar kadınlarımızın çeşitli yöntemlerle de kendi kendilerini kontrol edebileceklerini, şüphelenmeleri halinde hemen kendilerine başvurmaları gerektiğini belirtti.  

  Düzce Özel Çağsu Hastanesi olarak hem teşhis hem de tedavi için çalışmalar yaptıklarını belirten Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Fikret Baştımar açıklamalarına şöyle devam etti.

  Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Fikret Baştımar’ın  Meme kanserinin kadınlarda en sık görülen kanser türü olduğunu da belirtirken konuyla ilgili tüm açıklamalarını videomuzda izleyebilirsiniz.  

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.