MUHTAR MEHMET ÇETİN O BÖLGEYE TEDBİR İSTİYOR

Bolu Tepecik Mahallesinde ki Koç İlköğretim Okulu, TOBB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nun bulunduğu Mudurnu yoluna Muhtar Mehmet Çetin öğrencilerinin sağlıklı şekilde okula gidip gelebilmesi için üst geçit, eds veya kasis yapılmasını istedi.

13 Eylül 2019

  3 okul öğrencisinin karayollarına bağlı bu yolu kullanarak karşıya geçmelerinin riskli olduğunu, araçların okul önlerinde yavaşlamadığını belirterek açıklamalarda bulundu. 

  Tepecik Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin Bolu Valisi Ahmet Ümit ile görüştüğünü söyleyerek: ‘ ‘Kasis koyulabileceğini söylediler. Ancak şuana kadar bu çalışma ile ilgili bir çalışma başlatılmadı.’’ diyerek sözlerine devam etti.

  Yine Tepecik Mahallesin de buluna Kuran Kursu Kavşağında kazaların olduğu söyleyen Muhtar Mehmet Çetin buraya koyulacak trafik ışıklarının kazaları engellenebileceğini söyledi.

  Tepecik Mahallesi muhtarı Mehmet Çetin’in açıklamalarının tamamı hazırladığımız videomuzda..

  1 yorum yapılmış

  • Murat ardıç19 Eylül 2019 • 00:08

   Muhtarım sen ne yapalım diyorsan biz varız. Sesimizi duymuyorlarsa duyarsız kalıyorlarsa can yanmasını beklemeye gerek yok. Ses duyuralım o zaman.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.