DİYETİSYEN EDA EVREN ÖZDEMİR'DEN ANNE-BABALARA ÖNEMLİ TAVSİYELER

Okullar açılıyor. Çocuklar için tatil bitti ve erken kalkmalar, düzenli bir hayat, daha düzenli bir beslenme için uzmanından öneriler.

7 Eylül 2019

  Çocuklar sabahları neler yemeli? Kahvaltı neden önemli?  Beslenme çantalarında neler olmalı? Veliler nelere dikkat etmeli? Kısacası anneler-babalar bu haber sizin için, dikkatlice okumanızı ve daha sonra tamamı için videomuzu izlemenizi öneririz.

  Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi Diyetisyeni Eda Evren Özdemir okullar açılırken önemli açıklamalar yaptı.

  Beslenme her yaş döneminde olduğu gibi okul dönemindeki çocuklar içinde oldukça önemli diyen Diyetisten Eda Evren Özdemir "Çünki bu dönemde fiziksel aktivite ile birlikte bu dnemde yeterli ve dengeli beslenme okuldaki başarının yanı sıra gelecekteki başarısı ve yakalanabilecekleri hastalıklar için oldukça önemli. Kahvaltı özelikle ebeveynler ile birlikte yapılmalı. Bu alışkanlık haline gelmeli. Çocuklar bu çalışma ile kahvaltı alışkanlığını kazanacaklardır" dedi.

   Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi Diyetisyeni Eda Evren Özdemir Ebeveynler tarafından çocukların beslenme çantalarına nelerin koyması gerektiğini, çocuklarımıza en çok söylediğimiz "Bu tabak bitecek?" cümlesinin neden olumsuz olduğunu belirtti. Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi Diyetisyeni Eda Evren Özdemir'in bu önemli açıklamalarının tamamı videomuz da..

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.