"ESKİ SİSTEMDEN MEDET UMANLARIN PKK'YA DİYET BORCU VARDIR"

BAHÇELİ KASTAMONU'DA CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ HAKKINDA KONUŞTU...

14 Temmuz 2019

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kastamonu’da vatandaşa hitap etti. Bahçeli burada "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, ülkemizin gelecek umududur, milli güvenlik ve beka sorunlarına yegane çözüm ve çaredir. 'Eski sisteme dönelim' diyenlerin FETÖ'yle irtibat ve iltisakları vardır. Eski sistemden medet umanların PKK'ya diyet borçları bulunmaktadır" diye konuştu.

  Kastamonu’da halka hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında konuştu. Konuşmasında Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Bahçeli, eski sistemden medet umanların PKK’ya diyet borcu bulunduğunu söyledi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, ülkemizin gelecek umududur, milli güvenlik ve beka sorunlarına yegane çözüm ve çaredir. 'Eski sisteme dönelim' diyenlerin FETÖ'yle irtibat ve iltisakları vardır. Eski sistemden medet umanların PKK'ya diyet borçları bulunmaktadır" dedi.

  Eski sisteme dönülmesi değil, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güçlendirilmesi gerektiğini belirten Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güçlendirilmesi konusunda atılacak her türlü müspet adıma destek vereceklerinin altını çizdi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.