BABA OĞUL KANOLARLA KÜREK ÇEKTİLER

BOLU SPORTİF HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ'NDEN KANO ETKİNLİĞİ

19 Haziran 2019

  HABER / MUTLU YUCA

  Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği tarafından düzenlenen 'Baba Oğul Kano Etkinliği'nde babalar çocuklarıyla birlikte kürek çektiler.

  Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği, Aydın'da bulunan Kemer Barajı Arapapıştı kanyonunda Babalar Günü etkinliği düzenledi. Kemer Barajı havzasındaki 3 günlük çadır kampına katılan dernek üyeleri çocuklarıyla birlikte 8 kilometre uzunluğundaki kanyon boyunca serin baraj sularında kanolarıyla kürek çektiler.

  Babalarıyla birlikte kanyonda kürek çeken çocuklar zevkli dakikalar geçirdi. Kanolarıyla açılan dernek üyeleri kilometrelerce kürek çekip bir yandan da eşsiz manzaranın keyfini çıkardı.

  Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uçar, doğa sporlarını sevdirmek için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, "Ülkemizin değişik yerlerinin sportif turizm ile tanıtımını sağlamak,ülke dışındaki etkinliklere katılarak ülkemizi temsil etmek ve bünyesinde barındırdığı spor dallarında eğitimler vererek bilinçli bireyler yetiştirmek ve muhatap olduğu kesimlerde doğa sporlarında çevre bilinci oluşturmayı amaçlıyoruz" diye konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.