BOLUSPOR’DA KONGRE BİLE BİLE Mİ GECİKTİRİLİYOR?

Delegelere neden çağrı yapılmadı?

25 Mayıs 2019

  Boluspor’da daha önce yapılan tüm kongreler Mayıs ayında tamamlanırken, yeni dönem için kongre tarihinin Mayıs ayının son gününe alınması ve çoğunluk sağlanamaması halinde 15 Haziran’a kadar atılması büyük tepkileri beraberinde getirmişti.

  Spor Toto 1. Ligde ve Süper Ligde birçok takım yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlarken, Boluspor’un geç yapılması istenilen kongre sonrası bu yolda ciddi ciddi geride kalmasını sağlayacak gibi görünüyor.

  Boluspor'un mevcut yönetiminin bu tavrı sonrası Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ında son yaptığı açıklamada kongrenin 15 Haziran’a ertelenebilir açıklaması başkan Özcan'ın yeni adaylar aradığı şeklinde yorumlandı.

  Geçtiğimiz hafta sona eren ve mevcut yönetimin bile bile geciktirdiği kongrenin ilk tarihte yapılması için delegelere çağrı yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 15 Haziran'ı işaret etmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı.  Borç içindeki Boluspor'un yeni sezon için bir an evvel kolları sıvaması gerekirken Özcan'ın bu açıklaması oldukça tepki alacak gibi görünüyor.  

  Tüm bunların aksine ve camianın beklentisine karşın bile bile geciktirilen kongrenin 30 Mayıs’ta yapılıp kırmızı beyazlı ekipte çalışmaların bir an önce başlaması için taraftarların da beklenti içinde olduğu, delegelere çağrılar yapılarak 30 Mayıs Perşembe günü çoğunluğun sağlanması hedefleniyor.         

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.