CAMLI CAMİ HAYIRSEVERLERİN YARDIMINI BEKLİYOR

ÜÇ KATLI CAMİNİN BİTİRİLMESİ İÇİN DERNEKTEN YARDIM ÇAĞRISI

14 Mayıs 2019

  Bolu'da Beşkavaklar Mahallesi'nde halk arasında Camlı cami olarak bilinen caminin hayırseverlerin katkısıyla kaba inşaatı tamamlanırken geri kalan çalışmaların tamamlanması için dernek yetkilileri yardım çağrısında bulundu.

  Beşkavaklar Cami İhtiyarlık Bakımevi Yaptırma Derneği tarafından geçtiğimiz yıl Nisan ayında temelleri atılan caminin kaba inşaatı hayırseverlerin katkılarıyla tamamlandı. Bin metrekare üzerine kurulu üç katlı iki bin kişilik cami için şu ana kadar 738 bin TL harcandı.Eski mimarisine sadık kalınarak inşa edilen caminin tamamlanması için yaklaşık bir yıldır çaba gösteren dernek, inşaatın bitirilmesi için yardım çağrısında bulundu. Yaklaşık 200 bin TL borcu bulunan dernek, cami inşaatının tamamlanması için gereken yaklaşık bir milyon TL'nin temin edilmesi için hayırseverlerin yardımını bekliyor.

  Beşkavaklar Cami İhtiyarlık Bakımevi Yaptırma Derneği Başkanı Durmuş Aydemir, caminin tamamlanması için yaklaşık bir milyon TL'ye ihtiyaçlarını olduğunu açıklayarak cami için Bolu halkından destek istedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.