23 NİSAN ÖZEL TENİS TURNUVASI DÜZENLENDİ…

BOLU BELEDİYESPOR’DAN 23 NİSAN’A ÖZEL TURNUVA

21 Nisan 2019

  Bolu Belediyespor 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı öncesi bu özel gün için bir tenis turnuvası düzenledi. Minikler turnuvası 23 Nisan 2019 günü yapılacak ödül töreni ile son bulacak. 

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması nedeniyle çocuklar arasında düzenlenen turnuvaya katılım ise oldukça fazlaydı. Abant Meslek ve Teknik Eğitim Spor Salonu’nda yapılan turnuvada çocuklar kış boyunca gerçekleştirdiği antrenmanları yaptıkları müsabakalarla taçlandırmaya başladılar.

  Maçlarda yenmenin ve yenilmenin tadını yaşayan minikler, karşılaşmalar sonrası arkadaşlarını tebrik ederek takım olmanın ve birlikteliğin en güzel örneklerini sergilediler. Ailelerin de tribünlerde yer alması ile 23 Nisan’ı şimdiden doya doya yaşayan miniklerin bu turnuvası 23 Nisan 2019 günü yapılacak ödül töreni ile son bulacak. 

  Turnuva ve Bolu’da ki tenis faaliyetleri hakkında konuşan antrenörler Saip Sezer ve Fatih Şeker bu yıl 100’ün üzerinde sporcu ile çalıştıklarını yeni sezonda bu sayının 300’e 400’e artması için çalışacaklarını belirttiler. Tenis’in bir tutku olduğunu belirten başarılı antrenörler bu turnuvanın 23 Nisan’a özel olması istediklerini tüm çocukları bir araya getirerek hem birbirlerinin maçlarını izlemelerini sağlamaya çalıştıklarını hem de ülke genelinde yapılacak turnuvalar öncesi maç performanslarını arttırmayı hedeflediklerini belirttiler. Tenisin 12 ay boyunca yapılabildiğine dikkat çeken antrenörler, yazın açık kortlarda kışın okulların spor salonlarında çalıştıklarını belirterek Bolu’dan gelecek yıllarda çok başarılı tenisçilerin çıkacağını bu sporun Bolu halkına çok yakıştığını ifade ettiler.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.