BOLUSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ÖZCAN'A ZİYARET

ÖZCAN: BOLUSPOR'A DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

9 Nisan 2019

  Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ve yönetim kurulu üyeleri Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı makamında ziyaret ettiler.İlk randevusunu Boluspor'a veren Başkan Özcan, kırmızı beyazlı takıma desteklerinin artarak devam edeceğini açıkladı.

  Başkan Özcan'ı ziyaret ederek başkanlık görevini kutlayan Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı, Özcan'ın milletvekilliği döneminde her zaman kırmızı beyazlı takımın yanında olduğunun altını çizerek, "Sayın başkanımız, belki 10 yıldan beri Bolu’da ve  deplasmanlarda milletvekili olarak da, en çok yanımızda gördüğümüz milletvekilimiz idi. Başkanımızın taraftarların içinden geldiğini biliyorum. Ben de oradan geldim. Sayın Başkanım Boluspor’u bilen ve seven; her zaman içeride ve dışarıda yanımızda oldu. Şu an belediye başkanı olması en başta beni ve Boluspor Kulübü’nü mutlu etti. Bana göre şanslı bir döneme giriyoruz. Bu konuda da böyle bir başkana sahip olmak bizim için de iyi oldu. Alaaddin başkanımız'da 15 yıl boyunca bizlerin yanında oldu.  İnşallah bundan sonra başkanım ile beraber, kongremiz var, gelecek başkan ile beraber yol yürüyeceğiz. Bir stat projeleri var. Bu konuda da zaten Tanju başkanım açıklamayı kendisi yapmıştı. Belki bu konuda da Bolumuz ve Bolusporumuz iyi bir yol kat eder.  Ben kendisine bundan sonra başarı diliyorum.” dedi.

  Boluspor'a her zaman desteklerinin artarak devam edeceğini vurgulayan Başkan Özcan, şöyle konuştu:

  "Boluspor hepimizin kulübü. Dolayısıyla burada bizden önceki başkanlar neyi yaptıysa biz onlardan daha fazlasını yapmaya çalışacağız. Bu belediyeye aslında çok yabancı değiliz. Ben, biliyorsunuz, 10 yıl meclis üyeliği yaptım. Ama 10 yıldır da meclis üyesi değilim. 8 yıldır da milletvekiliydik. Çok şey değişti tabi. Hiç bilmeyen birinin gelip oturmasıyla, biraz bilen birinin gelip oturması farklı oluyor. En azından, eksiklerimiz olduğunu biliyoruz. Hangi konuda eksiğimizin olduğunu biliyoruz. Bunları hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Yine bir adaptasyon dönemi olacak tabi ki. O konuda sizlerden destek bekliyoruz. Eksiklerimiz var bunları biliyoruz. Hızlı bir şekilde bunları tamamlamaya çalışıyoruz"

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.