DÜZCESPOR BAŞKANINI SEÇTİ

DÜZCESPOR'UN 48'İNCİ BAŞKANI ORHAN AYDIN OLDU

6 Nisan 2019

  TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Düzcespor olağanüstü kongresini yaptı. İş adamı Orhan Aydın, Düzcespor’un 48. başkanı oldu. 

  Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılan Düzcespor olağanüstü kongreye yeni Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzcespor eski Başkanı Özgür Sağlam ve kongre üyeleri katıldı. 

  Divan Başkanlığı’nı Avukat Ali Dilber, Divan heyeti üyeliğini Bayram Ali Kubilay ve Murat Postoğlu'nun üstlendiği olağanüstü kongre gelir ve giderlerinin okunmasıyla başladı.

  Kongrede başkanlık görevini devreden Özgür Sağlam, imkanlar doğrultusunda ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi.

  Düzcespor’un yeni başkanı Orhan Aydın, kulübün yüksek miktarda borcunun olduğunu vurgulayarak, "Öyle hesaplarda görüldüğü gibi 2 milyon falan değil. 4-5-6-7 milyon. Borçların birisini bitirirsek birisi çıkacak, birisini bitirsek birisi çıkacak. Yapmamız gereken şey, Düzcespor’u kurumsal hale getirmek için çaba sarf etmek. Ben ve yönetim kurulum olarak en büyük sermayemizi ortaya koyarak ki bu da fikirdir, akıldır. Bunu başaracağımızı ümit ediyorum” şeklinde konuştu. 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.