HANGİ YOLLAR KAPANDI?

DÜZCE'DE HANGİ CADDELER TRAFİĞE KAPANDI, HANGİLERİNDE PARK YASAĞI UYGULANACAK?

26 Mart 2019

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce mitinginin ardından Cumhur İttifakı Bolu Adayı Fatih Metin’e destek vermek için 27 Mart Çarşamba günü saat 14.30’da Bolu’ya gelecek. Erdoğan’ın Düzce’de vereceği miting nedeniyle bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatılırken bazılarında da park yasağı uygulanacağı bildirildi.

  MERKEZ HABER

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 27 Mart Çarşamba günü önce Düzce'de sonra da Bolu’da mitinge katılarak halka seslenecek. Erdoğan, Düzce Adayı Faruk Özlü’ye destek vermek için önce saat 12.00'da Düzce'de ardından da saat 14.30’da Bolu’da Demokrasi Meydanı’nda Bolulularla buluşacak.

  Düzce’de verilecek miting için hazırlıklarını arttıran Düzce Valiliği bazı cadde ve sokakların trafiğe kapatıldığını bazılarında ise park yasağı uygulanacağını bildirdi.

  Yapılan duyuruda “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize yapacağı ziyaret ile ilgili olarak bazı yollar trafiğe kapatılacak olup, bazı yollarda ise park yasağı uygulanacaktır” denildi.

  Düzce Valiliği, 27 Mart 2019 Çarşamba günü saat 06.00 dan itibaren Anıt Park çevresinde bulunan Stadyum Sokak, Bankalar Sokak, Stadyum çevresindeki Sokaklar, Mahmut Şevket Sokak, İstanbul Caddesi'nin Necip Güney Sokak ile kan merkezi ışıkları arasında kalan kısmı, Mehmet Akif Caddesi, Şen Sokak, Konak Sokak araç trafiğine kapatılacağını bildirirken; Kuyumcuzade Bulvarı, Mehmet Akif Caddesi, Rasim Betir Bulvarı, Atatürk bulvarı'nın eski sepaş ışıkları ile Çoban Kavşağı arasında kalan kısmında park yasağı uygulanacağını duyurdu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.