UZUNOĞLU, "YERLER Mİ, YEMEZLER!.."

“VER OYUNU, BOZ BU OYUNU”

26 Mart 2019
UZUNOĞLU, "YERLER Mİ, YEMEZLER!.."

  Dörtdivan Belediye Başkan Adayı Hasan Uzunoğlu yaptığı yazılı basın açıklamasıyla 5 yıl memleketin hiç bir sorununa kafa yormayanların seçim zamanı memleketi sevdiklerini söyleyerek koltuk derdine düştüklerini belirtti. Uzunoğlu; vatandaşların, koltuk sevdasına memleket şiirleri okuyanların oyunlarına gelmemesini istedi.

  Dörtdivan Belediye Başkan Adayı Hasan Uzunoğlu yaptığı yazılı basın açıklamasıyla vatandaşın, koltuk sevdasına memleket şiirleri okuyanların oyunlarına gelmemesini istedi.

  Uzunoğlu, “Memleket işi sevgi işidir. Sevginin uzaktan uzağa değil yakından olanı makbuldür. Memleketi terkedip başka diyarlarda oyalanarak seçimden seçime gelip edebiyat yapmak, lirik şiirler söylemek memleket sevgisi değil koltuk sevdasıdır” dedi.

  “YERLER Mİ? YEMEZLER TABİ Kİ”

  Memleket işinin memlekette kalarak memleketin sorunlarına kafa yormak, çözüm için uğraşmak, yol eskitmek demek olduğunu belirten Uzunoğlu, “Beş sene memleketin hiç bir sorununa kafa yormayanlar, hiç bir çözüm önerisi üretmeyenler, etliye sütlüye karışmayanlar, seçim zamanı gelip ben memleketi seviyorum memleketi kurtaracağım diyorlar. Gemiyi en son kaptan terk eder. Gemiyi herkesten önce terk edenler şimdi gelip gemiyi dalgaların arasından çıkaracağını söylüyorlar. Yerler mi? Yemezler tabi ki” diye konuştu.

  “VER OYUNU, BOZ BU OYUNU”

  “Biz kaptan köşkünü terk etmedik” diyen Uzunoğlu, “Memleketimizin bütün meseleleri için bütün hemşerilerimizle el ele gönül gönüle hizmet yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Büyük değişimler sabır ister. Yarının Dörtdivan’ının inşasına devam ediyoruz. Unutmayın! Memleket işi sabır işidir. Memleketinde kalıp sabırla memleketin için çalışmaktır. Dün buradaydık yarın da buradayız. Şimdi koltuk sevdasına memleket şiirleri okuyanların oyunlarına gelmeyin” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.