TEYZELER METİN’İ BAĞIRLARINA BASTI

METİN SÜMER'DE PROJELERİNİ ANLATTI...

24 Mart 2019

  Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, çalışmalarını hafta sonu Sümer Mahallesi’nde sürdürdü. Kapı kapı dolaşan ve istikrar için destek isteye Metin’i, özellikle mahallenin teyzeleri bağırlarına bastı.

  Tarihi yerel seçimlere artık 8 gün kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti ve MHP’nin ortak Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, hafta sonu Sümer Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Metin, çalışmalarda lehine adaylıktan çekilen İbrahim Doğan ve AK Parti-MHP teşkilatları ile beraber sokak sokak, ev ev gezerek mahalle sakinlerinin desteğini istedi.

  “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI”

  Mahalle sakinlerine il başkanlığı, milletvekilliği ve bakan yardımcılığı döneminde Bolu için yaptıklarını ve seçimi kazanması halinde yapmayı taahhüt ettiği projelerinin kitapçık ve broşürlerini dağıtan Metin, “Biz bugüne kadar sizlerin karşısında hep hizmetlerimizle çıktık. Yaptıklarımız yapacaklarımız teminatı. Bolu’nun geleceği için, istikrar için bize destek verin. İş, hizmet üreten ile laf üreteni ayırt edelim. Bolu’muzun geleceğini de maceraya sürüklemeyelim” ifadelerini kullandı.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.