MİLLETVEKİLLİĞİ FRAGMANDI ASIL FİLM BELEDİYE BAŞKANLIĞI

CHP'Lİ TANJU ÖZCAN TAKSİCİ VE ŞOFÖRLERLE BULUŞTU

17 Mart 2019

  Bolu'da görev yapan taksici ve şoförlere seslenen CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Milletvekilliği süreci fragmandı, asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak. Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından biri olmak istiyorum" dedi.

  Seçim çalışmalarını sürdüren CHP'li Özcan, taksici ve şoförlerle bir araya geldi. Taksicilerin sıkıntılarını dinleyen Özcan, seçimden sonra hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlattı. 8 yıllık milletvekilliği sürecinde Bolu'nun tüm sorunlarını meclis kürsüsüne taşıdığını kaydeden Özcan "Milletvekilliği süreci fragmandı, asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak. Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından biri olmak istiyorum. Bunu da başaracağımı düşünüyorum. Başaracağıma inanmasam, Bolu'yu güzelleştireceğime inanmasam, esnafın hayatını kolaylaştıracağıma inanmasam emin olun milletvekilliğini bırakıp belediye başkanı olmak istemezdim" diye konuştu.

  Geride kalan 15 yıllık süreçte esnafın zarar gördüğünü belirten Özcan, şunları söyledi:

  "15 yıllık dönemde esnafımızın tamamı zarar gördü, mutlu olmadı. Hep dayatma ile karşılaştı. Sağlıklı bir şekilde sizinle istişare yapılmadı. İşte biz bu dönemi sonlandırıyoruz. Benim en büyük vaatlerimden bir tanesi istişare dönemini başlatacağız. Kiminle ilgili bir karar alınacaksa dayatma yapılmadan, istişare yapılarak karar alınacak. Bütün sivil toplum örgütleri ile esnaf odalarıyla, kurumlarla sürekli istişare içerisinde olacağız."

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.