ERDOĞAN, DOĞANAY İLE GÖRÜŞTÜ

ERDOĞAN'IN MİTİNG PROGRAMI HAZIR, BOLU'YA DA GELMEK İSTİYOR...

14 Şubat 2019

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldi. Program dışı gerçekleşen görüşme sürpriz olarak değerlendirilirken, görüşme hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, görüşmenin seçim çalışmaları hakkında bilgi verme amaçlı yapıldığını söyledi.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

  ERDOĞAN MİTİNG İÇİN BOLU'YA GELECEK

  Görüşme hakkında Doğanay; “Sayın Cumhurbaşkanımızla Genel Merkezimizde bir görüşme gerçekleştirdik. Bolu’daki seçim çalışmaları hakkında kendisine bilgi aktardım. Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızı da Bolu’ya davet ettim. Davet sonrası Sayın Cumhurbaşkanımız da geçen yılki Bolu ziyaretinden ve Boluluların gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, miting programının hazırlandığını ve Bolu’ya da gelmek istediğini belirtti. Ayrıca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, benden Bolu Halkına sevgilerini ve selamlarını da iletmemi istedi” şeklinde konuştu.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.