DÜZCE AK PARTİ'DE HEDEF 10-0

AK PARTİ TEŞKİLATI EĞİTİM TOPLANTISINDA BULUŞTU

13 Şubat 2019

  AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen teşkilat içi eğitim toplantısında yerel seçim stratejileri değerlendirildi. Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Sağlık eski bakanı ve Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın yanı sıra Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti teşkilatları, belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı. Salonu dolduran partililere seslenen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 31 Mart'ta on belediyenin tamamını tekrar kazanmayı hedeflediklerini söyleyerek, "Teşkilatlarla birlikte 31 Mart seçimleri için dimdik ayaktayız. 10-0 için tüm gücümüzle çalışacağız. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Sağlık Bakanlığı döneminde Recep Akdağ’ın önderliğinde Ak Parti diğer bütün icraatlarının yanında sağlıkta atılımlar  yaptı. İnanın 2001 yılında bunların hayalini bile kuramıyorduk. Biz Bodrum’da kalp krizi geçiren Fransız turist için Fransa’dan helikopter geldiğini televizyondan seyrediyorduk, hamdolsun bugünlerimize. Allah, Türk birliğimizi, gücümüzü hiçbir zaman bozmasın” diye konuştu.

  AK Parti'nin ulaştırma ve sağlık alanlarında başarılı olduğuna dikkat çeken Faruk Özlü, şunları söyledi: "Öfke dilini kesinlikle kullanmayacağız. Bizim kapımız herkese açık. Düzce’ye bir çivi çakmak, hizmet etmek isteyen , Düzce ile ilgili hayalleri, projesi olan herkese kapımız açık. Daha önce diğer partilerde görev yapmış ama Düzce için hayalleri olan herkesi bu dönem partimize davet ediyorum.”

  Ak Parti’yi diğer partilerden farklı kılan en önemli özelliğin teşkilat yapısı olduğuna işaret eden Akdağ ise "Bugün seçimlere giderken  en önemli güvencemiz teşkilatlarımız. İlk olarak en önemli olan niyet.  10 belediyemiz var, 10’u da Ak parti’de. Biz 2001’den bu yana girdiğimiz hiçbir seçimde yenilgiyle çıkmadık. Hep milletimiz arkamızda oldu. Bu iktidar nimetine sahip olma hizmet etmek fırsatıdır. En kıymetli iş insanlara hizmet etmektir. Bu nimetin kadrini kıymetini bilmek, niyetimizi tekrarlamak lazım” şeklinde konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.