'VEDAT ÖZKAN'LAR KARIŞINCA...

PROGRAM YAPIMCISI ÖZKAN’I ADAY SANDILAR…

14 Ocak 2019

  Merkez TV program yapımcısı Vedat Özkan kamuoyu tarafından, ilan edilen AK Parti Mudurnu Belediye Başkan Adayı Vedat Özkan sanılınca telefonlar susmadı. Program yapımcısı Özkan telefonlarına gelen tebrik mesajlarına yetişemeyince sosyal medya hesaplarından isim benzerliği yaşandığını açıklamak zorunda kaldı.

  HABER: ARZU SARI

  Merkez TV’de Spor’un Merkezi adlı spor programını hazırlayıp sunan Televizyoncu Vedat Özkan, AK Parti’nin Bolu ilçe belediye başkanları isimlerini açıkladığında yoğun bir telefon trafiği yaşadı.

  Kendisine gelen mesajlar ve aramalarda hayırlı olsun dilekleriyle karşılaşan televizyon programı yapımcısı Vedat Özkan, AK Parti’nin Bolu Mudurnu Belediye Başkan Adayı olan Vedat Özkan’ın kendisi sanılarak yapılan kutlamalara cevap vermeye yetişemeyince sosyal medya hesaplarından durumu izah etme gereği duydu.

  “AÇIKLAMA GEREĞİ DUYDUM”
  “Açıklama gereği duydum” diyerek sosyal medya hesaplarından hayırlı olsun temennisinde bulunulan AK Parti Mudurnu Belediye Başkan Adayı Vedat Özkan’ın kendisi olmadığını söyleyen Özkan, “Mudurnu AK Parti Belediye başkan adayı Vedat Özkan ben değilim. İsim ve soy isim benzerliği.. Dünden beri, hayırlı olsun Var mı yapacağımız bir şey, seninleyiz vs vs vs.. gibi hoş mesajlara, aramalara, iletilere, bu güzel dileklere karşılıksız kalmayarak 5 yıl sonra yapılacak seçimlere şimdiden çalışmaya başlıyorum. Seçilecek yeni başkanımıza mesajım, iyi çalışın, sıkı çalışın stadyumu yapın, Boluspor'a destek olun, yoksa 5 sene sonra işiniz zor. DEMEDİ DEMEYİN!...” şeklinde bir açıklama yaptı.

  Özkan bu paylaşımına 104 beğeni ve 47 yorum aldı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.