“CUMHURİYET KUTLANMAK İÇİN DEĞİLDİR”

KÜPÇÜ, “CUMHURİYETE SALDIRI OLDUĞUNDA GIK’LARI BİLE ÇIKMADI”

14 Ocak 2019

  AK Parti aday tanıtım töreninde konuşan AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü Özcan’ın düzenlediği Cumhuriyet bayramı kutlamalarına dikkat çekerek “Cumhuriyet kutlamak için değildir. Cumhuriyet yaşamak içindir. Cumhuriyete saldırı olduğunda ‘gık’ ları bile çıkmayanların biz kimlerle yürüdüğünü biliyoruz” diye konuştu.

  HABER: ARZU SARI

  AK Parti, Bolu ilçelerinin belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. Törende kürsü alan Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, partilelerin sloganları ve tazahüratlarıyla karşılandı.

  AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü kürüsüde yaptığı konuşmasında AK Parti’nin kurumsal bir hareket olduğunu söyleyerek Ak Parti’yi diğer siyasi hareketlerden ayıran en büyük özelliğin milleti merkeze koymuş olması olduğunu belirtti. Küpçü Tanju Özcan’ı da eleştirdiği konuşmasında Özcan’ın düzenlediği Fener Alayı ve Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına da değindi.

  Cumhuriyetin kutlamak için olmadığını söyleyen Küpçü, cumhuriyetin yaşamak ve yaşatmak için olduğunu belirterek; “Cumhuriyet kutlamak için değildir. Cumhuriyet yaşamak ve yaşatmak içindir. Cumhuriyete saldırı olduğunda ‘gık’ ları bile çıkmayanların biz kimlerle yürüdüğünü biliyoruz” diye konuştu.

  AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın da konuşmasında “Biz bugünde bir yola çıktık. Bu yolun sonunun hayır olmasını diliyoruz. Sonunun hayır olması için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz lakin başarılı olmak veya sayılmak için çok çalışmanın yeterli olmadığının önemli olanın hedefe varmak olduğunun da farkındayız” dedi.

  AK Parti MKYK Üyesi Büşra Paker konuşmasında; “Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin amacı mutlu huzurlu ve güven içerisinde yaşanmasını sağlamaktır. Kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsla değil azimle çalışan, insanı hor gören değil insanı baş tacı kılıp gönüllere dokunan belediye başkanlığını uygulayan bir belediyenin adıdır. AK Parti kadroları Halka Hizmet, Hakk’a Hizmettir düsturunca yerelde büyük bir değişim ve dönüşüm başlatarak, milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için birçok başarılı çalışmayı hayata geçirdi. Cumhur ittifakında Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, birlikte çalışacağız ve inşallah muvaffak olacağız” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.