ÖZCAN'DAN 18'İNCİ MADDE AÇIKLAMASI

DAĞKENT'TE VATANDAŞLARLA BULUŞTU VAATLERİNİ ANLATTI

14 Ocak 2019

  Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, 1. Etap Dağkent TOKİ Sosyal Tesisleri'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

  Partililerle birlikte seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP'li Özcan, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla buluşuyor.

  Dağkent'te yaşayan vatandaşlara seslenen Özcan, 18'inci maddenin tarım alanlarında uygulanmayacağını açıkladı. Özcan, " Uygulandığı noktalarda da maksadına uygun olacak. 18'inci madde dodurga mahallesinde uygulanmalı çünkü mülkiyet sorunu var. 18'icni maddeyi ve kentsel dönüşümü şehri güzelleştirmek ve mülkiyet sorununu çözmek için kullanacağız" dedi.

  Kentte üç ayrı noktaya kavşak yapılacağını kaydeden CHP'li Özcan, şöyle konuştu: " D-100 üzerinde bulunan ve şehrin önemli geçiş alanları olan üç bölgeye kavşak yapacağız. Gölyüzü Mahallesi, Sanayi kavşağına ve üçüncü olarak da bu bölgeye yapacağız."

  Bolu'nun yöresel ürünlerinin tanıtımı ve satılması için organik pazar kuracaklarını belirten Özcan, "Paşaköyde bulunan 6 buçuk dönümlük bir alana büyük bir organik pazar kuracağız. Buraya yapmak istememizin sebebi de hem Tem Otoyolu hem de D-100'e çok yakın bir bölge" şeklinde konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.