“VUR VUR İNLESİN, TANJU ÖZCAN DİNLESİN!”

BOLU'DA BAŞKAN ADAYLARI TANITILDI…

13 Ocak 2019

  Bolu’da AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayları düzenlenen görkemli bir törenle resmen kamuoyuna tanıtıldı. Yoğun kalabalığın katıldığı tanıtım törenine tezahüratlar damga vurdu. Partililer sık sık, "Bolu bizimdir, bizim kalacak" ve "Vur vur inlesin, Tanju Özcan dinlesin" sloganlarıyla salonu inletti...

  HABER: ARZU SARI

  Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Kasım’da Bolu Belediye Başkan Adayı olarak Fatih Metin’in ismini açıklamasından sonra gözler Bolu’da ilçe belediye başkan adaylarına çevrilmişti.

  Uzun süredir merakla beklenen ancak 1 gün önce basına sızan isimler Bolu’da kamuoyuna düzenlenen görkemli ve coşkulu bir törenle resmen açıklandı.

  Bolu’da bir otelin toplantı salonunda yoğun bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirilen aday tanıtımına ise coşkulu tezahüratlar damga vurdu. Aday tanıtım törenine katılan İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın, Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’in, Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın ile konuk AK Partili MKYK Üyesi Büşra Paker’in kürsü konuşmaları sık sık coşkulu tezahüratlarla kesildi.

  Partililer tanıtım töreninde sık sık “Vur vur inlesin, Tanju Özcan dinlesin”, “Bolu bizimdir, bizim kalacak”, “Büyük Başkan hakkını helal et bize” gibi tezahüratlar atarak salondakilerden alkış aldı.

  AK Partili MKYK Üyesi Büşra Paker’in kürsüde Bolulular’a seslenmesinin ardından beklenen ilçe belediye başkan adayları açıklanarak resmen kamuoyuna tanıtıldı.

  Açıklanan isimler şöyle:

  Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa ALLAR

  Seben Belediye Başkan Adayı Fatih KAVAK

  Yeniçağa Belediye Başkan Adayı Recai ÇAĞLAR

  Dörtdivan Belediye Başkan Adayı Hasan UZUNOĞLU

  Göynük Belediye Başkan Adayı Kemal KAZAN

  Mudurnu Belediye Başkan Adayı Vedat ÖZKAN

  Mengen Belediye Başkan Adayı Zeki OZULLUOĞLU

  Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı Osman CABGU

  Karacasu  Belde Belediye Başkan Adayı Celal BEYDİLİ

  Gökçesu Belde Belediye Başkan Adayı Sebahattin SUGEÇTİ

  Taşkesti Belde Belediye Başkan Adayı Tahsin Özcan

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.