DUYGULANDI, GÖZLERİ DOLDU…

YILMAZ’IN GAZETECİLERLE DUYGULU GECESİ…

11 Ocak 2019

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir otelde yemekte bir araya gelen Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz, duygu dolu anlar yaşadı. Yılmaz, Belediye Başkanlığı dönemindeki son 10 Ocak Gazeteciler Günü davetinde duygusal bir konuşma yaparak “Benim gibi bir adam sizden kabul gördüyse bu benim için büyük bahtiyarlıktır” diye konuştu.

  HABER: ARZU SARI

  Bolu’da görev yapan gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir davet veren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz duygu dolu anlar yaşadı. Belediye Başkanlığı dönemi 31 Mart’ta sona erecek olan Yılmaz, gazetecilere bu özel günlerinde verdiği davette de bir o kadar duygusal bir konuşma yaptı.

  Konuşmasında gazetecilerle 15 yılı beraber geçirdiklerini söyleyerek “Basın ve bizim gibi görev yapanlar her zaman birbirine yaranamayabilir. Bu doğaldır. Ama benim gibi bir adam sizden kabul gördüyse bu benim için bahtiyarlıktır” diyen Yılmaz, gece boyunca gazetecilerle yakından ilgilendi.

  Yılmaz’ın organize ettiği geceye Bolu’da görev yapan tüm basın mensupları eşleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı. Yılmaz gazetecilerin çocuklarını severek “Ben bunların dedesiyim” dedi.

  Gecede Yılmaz’a Bolu Gazeteciler Cemiyeti olarak tüm gazeteciler adına Cemiyet Başkanı Bülent Velioğlu bir plaket takdim etti.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.