SAĞLIK MÜDÜRÜ DEMİRKOL'DAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLAYIP PASTA KESTİLER

11 Ocak 2019

  HABER / MUTLU YUCA

  Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammet Emin Demirkol, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

  İl Sağlık Müdürlüğündeki yöneticileriyle birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nin Karaçayır Mahallesi'nde bulunan sosyal tesislerini ziyaret eden Demirkol'u yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

  Kentte görev gazetecilerin sağlıkla ilgili sorunların çözümü konusunda katkı sunduğunu vurgulayan Demirkol, "Sağlıkla ilgili bir konuda size ulaşan sıkıntıları bize ulaştırma noktasında bir aracı olarak görev yapıyorsunuz. Üç yıldır Bolu'dayım ve bu konudaki iyi niyetinizi gören biri olarak sizlere teşekkür ediyorum. Vatandaşın o isteğini haberleştirirken aynı zamanda ona yardımcı olma konusundaki gayretinize bizzat şahidim. İşbirliği içerisinde olmamız nedeniyle anlayışınız ve hep yanımızda olmanız nedeniyle hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Sağlık işleri duyurdukça kıymet bulan, anlaşıldıkça değer bulan işler. Bu noktada yaptığımız güzel işleri duyurma noktasında bizim en önemli vesilemiz sizlersiniz. Ben bu konudaki kardeşliğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

  Demirkol, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu'na Köroğlu heykeli hediye ederek cemiyet üyeleriyle birlikte pasta kesti.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.