“EN ORGANİK ADAY”

MHP’LİLER ADAYLARINI TANIMLADI…

10 Ocak 2019

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nden BGC’yi ziyaret eden MHP’liler Bolu Belediye Başkan Adayları İbrahim Doğan’ın adaylar içinde en organik aday olduğunu söyleyerek, zoru başaracaklarını belirttiler. MHP’liler Bolu’daki 12 belediyeye de talip olduklarını belirterek bu 12 belediyenin tümünü alacaklarını kaydettiler.

  HABER: ARZU SARI

  MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç, Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan, KAMU-SEN Bolu İl Başkanı Erhan Bayram ve beraberlerindeki ülkücüler Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Bülent Velioğlu ve gazetecileri ziyaret ettiler.

  Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan MHP Bolu İl Başkanı Başaran demokrasinin en önemli unsurunun gazetecilik olduğunu belirtti. Gazetecilerin yeterince özgür olmadığını ve özgürce haberlerini yapamadıklarını belirten Başaran, “Bir gün değil, her gün sizlerleyiz” diye konuştu.

  Bolu’da ellerindeki tek belediye olan Karacasu Belediyesi’nin AK Parti’ye geçmesinin ardından hiçbir belediyeye sahip olmamanın kendilerini daha da çok hırslandırdığını söyleyen Başaran, Bolu’daki 12 belediye için yarıştıklarını ve tüm belediyeleri alacaklarını belirtti.

  Bolu Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç da gazetecilerin 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü’nü kutladı ve zorlu şartlarda yerine getirdikleri görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

  MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan da gazetecilere başarılar diledi. Seçimlerin zorlu geçeceğini söyleyen Doğan, AK Parti ve CHP’nin adaylarına karşı başarı sağlayacaklarını ve sandıktan çıkacaklarını kaydetti. Doğan Türkiye’nin jeopolitik öneminin her geçen gün arttığını ve zorlu şartlarda olduğunu belirterek “Bu milletin evlatlarına zor yakışır. Birlik ev beraberlikle bu zorlukları aşacağız” diye konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.