ÖZCAN'DAN AK PARTİ'YE POLEMİK CEVABI

ÖZCAN: DERSİNE ÇALIŞMAYANLAR DERSİ KAYNATMAYA ÇALIŞIR

10 Ocak 2019

  HABER / MUTLU YUCA

  CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, AK Parti kanadından son günlerde kendisine yönelik artan eleştirilere  "Biz dersimize çalıştık. Dersine çalışmayanlar dersi kaynatmaya çalışır" diyerek cevap verdi. CHP Bolu Belediye başkan adayı Tanju Özcan, CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililer ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Merkez TV'yi ziyaret etti.

  Seçim çalışmaları sırasında polemikten durmayı tercih eden CHP'li Özcan, AK Parti'nin son günlerde kendisine yönelik eleştirilerine cevap verdi. Polemikten uzark duracaklarını belirten Özcan, "Bolu için yapacaklarımızı anlatmak varken niye polemiğe girelim. Bizim Bolu ile ilgili çok güzel düşüncelerimiz var. Projelerimiz, vaatlerimiz var. O yüzden biz bunları anlatmayı tercih ediyoruz. Biz dersimize çalıştık. Dersine çalışmayanlar dersi kaynatmaya çalışır" diye konuştu.

  Bolu'da son yıllarda yaklaşık 30 bin yeni aracın trafiğe çıktığını hatırlatan Özcan, "30 bin araca karşılık Bolu'nun bin 350 araç kapasiteli iki otoparkı var. Böyle devam ederse Bolu'da 5 yıl sonra trafik işlemez hale gelecek. İnsanlar aracıyla şehir içinde seyahat edemez hale gelecek. Alternatif yolları nasıl oluşturabiliriz, bunların derdindeyiz. Bunları tartışalım istiyorum" diye konuştu.

  Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Özcan, şunları söyledi: "Gazeteciler siyasetçilerin eli ayağı. Düşüncelerimizi, fikirlerimizi topluma ulaştırma konusunda en önemli görev gazetelere, televizyonlara ve gazeteci arkadaşlarımıza düşüyor. Bizim haberlerimizi doğru aktarsınlar istiyoruz. Aynı zamanda eleştirilere açık olduğumuzu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. İyi ki varsınız"

  CHP'li Karsu,'da, gazetelerin ve televizyonların toplumun aynası olduğuna vurgu yaptı. Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu'da gazetecilerin gününü kutlayarak, "Onlar bir mesleği icra etmiyorlar aynı zamanda ülkemizin demokrasi anlamında yol almasına da katkı sunuyorlar" şeklinde konuştu.

  1 yorum yapılmış

  • İSMAİL ÖZDEMİR 13 Ocak 2019 • 21:29

   Koyu bir Türk milliyetçisi ve ülkücü olarak tüm kalbimle diyorum ki inşallah bu seçimi siz kazanırsınız bizler sade bir vatandaşı sizin için yapabileceğimiz tekşey oyumuzu vermek ve dua etmektir Allah yardımcınız olsun
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.