ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YENİ EĞLENCE MEKANI

BAİBÜ'DE ÖĞRENCİLERİN YENİ GÖZDE MEKANI

9 Ocak 2019

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde hizmete giren Yaşam Merkezi, öğrencilerin yeni gözde mekanı haline geldi. Birbirinden güzel kafeleri ve farklı lezzetlerin sunulduğu restoranların yer aldığı yaşam merkezi sergi ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy yerleşkesindeki İlahiyat Fakültesinin karşısında yer alan Yaşam Merkezi 1 Mayıs 2017'de kapılarını açtı.Oyun salonundan kafe ve restoranlara, dershaneden markete kadar bir çok farklı alanda işyerinin bulunduğu yaşam merkezi öğrencilerin yeni gözde mekanı haline geldi. Yaklaşık 37 bin 500 öğrencinin eğitim gördüğü Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde kurulan yaşam merkezinde öğrencilerin boş zamanlarını neşeli şekilde geçirmeleri için her detay düşünüldü.

  Oyun salonunda birbirinden farklı oyunlarla güzel zaman geçiren öğrenciler kafelerde de arkadaşlarıyla oturup çaylarını içip restoranlarda birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakıyorlar. 5 bin 800 metrekare alana sahip yaşam merkezi sergi ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Kampüs içerisinden kaldırılan ücretsiz servislerle de öğrenciler yaşam merkezine kolaylıkla ulaşıyor. 

  Yaşam merkezinin öğrencilerin ve kentte yaşayan vatandaşların neşeli zaman geçireceklerini bir yer olduğunu vurgulayan Yaşam Merkezi'nin genel müdürü Elif Küpçü, öğrencilere ücretsiz servis imkanı sağladıklarını söyledi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.