ARACI KOVALARKEN ANNEYLE OĞLUNA ÇARPTI

OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KEDİYİ SAHİPLENDİ ARACIN ALTINDA KALDI

14 Kasım 2018

  Bolu’nun Gerede ilçesi’nde 10 yaşındaki Ömer Faruk Akyıldırım, kendisini okula almaya gelen annesiyle birlikte evine gidiyordu.

  Küçük çocuk, annesi Sevgi Akyıldırım’a otomobilin çarptığı yavru kediyi arkadaşlarının parka bıraktığını söyleyerek onu almak istediğini söyledi. Birlikte parka uğradılar kediyi aldılar ve evlerine gidiyorlardı. Anne ve çocuğunun o mutluluk dolu anları bir anda kabusa döndü. Polis, ‘Dur’ ihtarına uymayarak kaçan aracı kovaladığı sırada Dayıoğlu Mahallesinde yolun solundan yürüyen anneyle çocuğuna çarptı.

  Polis memuru N.Ç’nin çarptığı Ömer Faruk Akyıldırım ve annesi Sevgi Akyıldırım yol kenarına savruldu. Yaralanan anneyle oğlu kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.

  Hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gören dünyalar tatlısı Ömer Faruk Akyıldırım’ın beyin ölümü gerçekleşti. Çocuklarının başından bir an olsun ayrılmayan Akyıldırım ailesi büyük üzüntü yaşadı. Çocuğa çarpan polis memuru hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

  1 yorum yapılmış

  • Mustafa14 Kasım 2018 • 11:59

   ALLAH şifalar versin, geçmiş olsun. Polis kovalamasa kovalamadı olur, kovalayınca böyle hoş olay olunca suçlu olur. O dur ihtarına uymayan haysiyetsize ceza iki kat verilmeli.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.