ENGELLİ ÖĞRENCİLER ASKERLERLE EĞLENDİ

TELSİZDEN ANONS YAPTILAR POLİS MOTOSİKLETİNE BİNDİLER

7 Kasım 2018

  Düzce Jandarma Alay Komutanlığı ile İl Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği etkinlikte engelli çocuklar gönüllerince eğlendi. Düzce Jandarma Alay Komutanlığı bahçesine gelen Yeşil Düzce Engelliler Okulu'ndan 47 öğrenci, Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve diğer ilgililer tarafından karşılandı.

  Burada içtima için sıraya geçen öğrenciler, Albay Çetinkaya'nın "Hoşgeldiniz" konuşmasının ardından polis motosikletleri ve jandarma araçlarına binerek anons yaptı. Öğrenciler, görevliler eşliğinde araçları yakından inceledi. Daha sonra eğitimli köpeklerin gösterisini izleyen öğrenciler, köpeklere komut verdi. 

  Albay Çetinkaya, engelli öğrencilerle güzel bir gün geçirdiklerini, onlardan çok kendilerinin mutlu olduğunu söyledi.

  Öğrencilere farklı bir gün yaşatarak güvenlik güçlerini tanıtmak istediklerini vurgulayan Çetinkaya, "Biliyoruz ki bugün onlar için unutulmaz bir gün olacak. Emniyet Müdürümüz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz bize katkıda bulundu. Bunun tekrarını yapacağız." diye konuştu.

  İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz de etkinlikle farkındalık oluşturmak istediklerini dile getirerek, "Bu, mesleğimiz açısından gün boyu stres içinde olan bizlerin mola vermesi açısından güzel oldu. Çocukları mutlu etmek adına kendimiz mutlu oluyoruz. Bu etkinliğin böyle güzel bir yanı da oluştu." ifadelerini kullandı.

  İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise çocuklara yaşatılan bu gün için emeği geçenlere teşekkür etti.


   

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.