BEŞİKTAŞ’A BİR SPONSOR DAHA

SİYAH BEYAZLILAR MAINICHI-SPONICHI GROUP’LA ANLAŞMA SAĞLADI

14 Eylül 2018

  Beşiktaş, Japon medya devi Mainichi-Sponichi Group’la işbirliği anlaşması imzaladı. Vodafone Park’ta düzenlenen törene Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mainichi-Sponichi Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Hiroyuki Tsuruta, Mainichi-Sponichi Group Yönetim Kurulu Üyesi Atsushi Narita ve Mainichi-Sponichi Group Yönetim Kurulu Üyesi Takeo Iwasawa katıldı. Japonya’da yaşayan ve toplantıya tercümanlık yapan iş adamı Cem Aldemir’in de işbirliğinde önemli bir rol oynadığı açıklandı.

  Beşiktaş için çok önemli bir gün olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Uzun süredir Beşiktaş’ı global spor markası yapma hedefimizde istikrarlı adımlarla ilerliyoruz” dedi.

  Mainichi-Sponichi Group Yönetim Kurulu Üyesi Takeo Iwasawa, Japonya’nın en köklü medya kuruluşu olduklarının altını çizerek, “Sadece bir medya kuruluşu dışında gazetelerimiz, dergilerimiz, televizyonlarımız ve radyolarımız var” dedi.

  Açıklamaların ardından, Takeo Iwasawa, Japonya’dan getirdiği bir hediyeyi Başkan Fikret Orman’a sundu. Başkan Fikret Orman da karakterin gözünü boyarken, “Dilek tuttum, içinde şampiyonluklar da var” ifadelerini kullandı.

  Toplu fotoğraf çekiminin ardından toplantı tamamlandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.