GETAT MERKEZİ AÇILDI

VATANDAŞLAR BU MERKEZDEN HASTALIKLARINA ŞİFA BULUYOR

12 Eylül 2018

  GETAT yani “Geleneksel  ve tamamlayıcı tıp”… 

  Geleneksel tıp yöntemlerin arasında akupunktur, kupa terapi, sülük tedavisi, hipnoz, ozon terapi ve daha bir çoğu… Geçmişten günümüze şifa kaynağı bu tedavi yöntemleri artık Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi GETAT merkezinde yapılabilecek.

  GETAT merkezi Bolu Karacasu’da beldesinde bulunan Fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinin içinde yer alıyor. Merkezin açılışına; Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, birçok kurum müdürü ile vatandaşlar katıldı.

  Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Demirkol, açılışta yaptığı konuşmada merkeze ilişkin bilgi verdi.

  Bolu Valisi Aydın Baruş  merkezin vatandaşlara faydalı olacağını kaydetti.

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da yaptığı konuşmada, hayırseverlere bu tip faaliyetlere destek verdikleri için teşekkür etti.

  Kürsü konuşmalarının ardından merkezin yapılmasında katkı sağlayan hayırsever iş insanı Kamuran Avcı ile birlikte kurdela kesildi. Vali Aydın Baruş ve Belediye Başkanıyla kurum yetkilileri tıp merkezini gezerek bilgi aldı.

  Vali Aydın Baruş, merkezde sülük tedavisi gören bir vatandaşla sohbeti ise renkli görüntülere sahne oldu.

  71 yaşındaki Melek Fatoş Toparlak da romatizma hastası olduğunu merkezde uygulanan tedavi yöntemlerinden çok memnun kaldığını ifade etti.

  Yetkili uzman kontrolünde, hijyenik bu ortamda tedavi olmak isteyen vatandaşlar telefonla randevu alarak GETAT merkezine gelebilecek.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.