KARASU SAHİLİ DOLDU TAŞTI

HAFTA SONUNDA KARASU SAHİLİ YAZLIKÇILARIN AKININA UĞRADI

9 Temmuz 2018

  Hafta sonunda Karasu sahili adeta yazlıkçıların ve günübirlikçilerin akınına uğrarken, plajdaki doluluk ve insan manzaraları, Ege ve Akdeniz sahillerini aratmadı. Hava sıcaklığının 30 dereceye kadar yaklaşmasıyla birlikte tatilciler hafta sonunda denizin ve kumun tadını çıkarttı.

  Sıcaktan bunalan tatilciler plajı tamamen doldurdu. Hafta sonunu iyi değerlendiren tatilciler, sıcak havayı fırsat bilerek sahillere akın etti. Sakarya’nın tek Mavi bayraklı plajına gelmekten mutluluk duyduklarını belirten tatilciler, denizin tadını çıkarırken kimi tatilciler ise çocuklarıyla birlikte kumda oynamayı tercih ettiler.

  Karasu’da yaz mevsiminde nüfusun arttığını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, "İlçemizde bulunan moteller, oteller ve pansiyonlarda yüzde yüz doluluk oranları esnafımızın yüzünü güldürmüştür" dedi.

  Tatillerini Karasu sahillerinde geçiren tatilciler ise Karasu sahilini çok beğendiklerini özellikle Mavi Bayraklı olduğundan dolayı Karasu sahilini tercih ettiklerini söylediler.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.