FENERBAHÇE’DE WENGER BOMBASI

SARI LACİVERTLİLER AYKUT KOCAMAN İLE YOLLARINI AYIRACAK

10 Haziran 2018

  Fenerbahçe’de teknik direktör sorunu çözüme kavuşuyor. Mevcut teknik adamla yapılan görüşmelerin ardından sarı lacivertli yönetim yabancı bir teknik adamla anlaşma kararı aldı.

  Bir yılı aşkın süredir çalışmalarını yapan Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli, geçtiğimiz günlerde görevine resmen başladı. Fransız futbol adamının hazırda tuttuğu bazı yabancı teknik adamlar olsa da ilk hedefinin Arsene Wenger olduğu öğrenildi. Arsenal'den ayrılan Wenger ile yakın ilişkisi bulunan, Monaco ve Arsenal'de birlikte çalışan Comolli'nin, Wenger'i ikna etmeye çalıştığı kaydedildi. Ancak bu girişim sonuçsuz kalırsa diğer alternatif ve hazır bekleyen isimler gündeme gelecek.

  Kocaman ile devam etmeme konusunda taraftarın isteği etkili oldu. Mevcut ekonomik şartlarda Kocaman ile devam edilmesi mali açıdan mantıklı olsa da taraftarın görüşü başkan Ali Koç için daha önemli. Teknik Direktör Aykut Kocaman da kendisiyle ilgili kararın bir an önce verilmesini istiyor.

  Teklifler alan deneyimli teknik adam, Fenerbahçe'deki durumu belirsiz olduğu için bu teklifleri şimdilik geri çeviriyor. Deneyimli çalıştırıcıya İran ve yurtiçinden teklifler olduğu öğrenildi. Nihai kararın kısa süre içerisinde Kocaman'a bildirilmesi bekleniyor.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.