CHP'Lİ İNCE KÖROĞLU'NUN DİYARI BOLU’DAN SESLENDİ

MUHARREM İNCE : ‘’BU İŞ TAMAM TÜRKİYE DEĞİŞİM İSTİYOR’’

22 Mayıs 2018

  Türkiye’yi karış karış dolaşan CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Salı gününü Düzce ve Bolu’ya ayırdı.

  İlk olarak Düzce’de binlerce kişiye hitap eden İnce, rotasını Köroğlu’nun diyarı Bolu’ya çevirdi.

  Muharrem İnce Bolu’da büyük bir sevgi seli ile karşılandı. İnce'ye son dönemde kamuoyunda kendisine en yakın isim olarak gündeme oturan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan Bolu’da ev sahipliği yaptı.

  Sabah saatlerinden itibaren hazırlıkların başlatıldığı Bolu’da geniş güvenlik önlemlerinin alınması dikkatlerden kaçmadı. Üst aramasından geçirilerek alana alınan vatandaşlar Türk Bayrakları ile miting saatini bekledi. İnce’nin miting alanına gelişi ile meydanda coşku daha da arttı.

  19 Mayıs'ta Samsun'da açıkladığı seçim manifestosunda, yer alan birçok konu başlığını Bolu’da da ele alan CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ‘’Devlet yönetmek incelik ister’’ dedi. İnce, seçildiği takdirde halkın nasıl bir Türkiye ile karşılaşılacağını tek tek sıraladı.

  Türkiye Cumhuriyetinin 13. Cumhurbaşkanı adaylarından CHP’li Muharrem İnce, eğitimde çizeceği yol haritasını açıklarken ‘’Eğitimde uzlaşmadan yol alamayız’’ ifadelerini kullandı. İnce, ayrıca milletvekili listesinde olmayıp kendisini desteklemeye gelen vekillere kürsüden teşekkürlerini iletti.

  Miting alanından YSK’ya seslenen İnce ‘’Yasalara uyun’’diyerek sert çıktı. Avukatlara da çağrıda bulunan Muharrem İnce ‘’Cübbelerinizle YSK’nın önüne gitmek için hazır olun.’’O esnada mitingi ofislerinden izleyen avukatlar cübbelerini balkondan sallayarak İnce’ye destek verdi.

  "Bu iş tamam, Türkiye bu değişimi istiyor’’ diyerek konuşmasını noktalayan Muharrem İnce her mitingde olduğu gibi Bolu’da da sahneden vatandaşlarla selfie çekmeyi ihmal etmedi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.