BÖYLE EVLİLİK TEKLİFİ GÖRMEDİNİZ!

GENÇ KIZ KORKUYLA SEVİNCİ AYNI ANDA YAŞADI

11 Eylül 2017

   

  Adana’da kuaför genç, sevgilisine evlilik teklifi yapmak için sıradışı bir yönteme başvurdu. Kuaförlük yapan 26 yaşındaki Tolga Alaf, öğrenci olan 18 yaşındaki sevgilisi Yaren Yolcu’ya film sahnelerini aratmayan bir senaryoyla evlilik teklifinde bulundu.

  Senaryo gereği ayarladığı polis arkadaşları tarafından yolda kimlik kontrolü yapıldıktan sonra gözaltına alınmaya çalışılan genç, tam o esnada sevgilisine nişan yüzüğünü çıkarıp evlilik teklifinde bulundu.

  İlginç teklif şöyle gerçekleşti. İki genç akşam saatlerinde Çukurova ilçesine bağlı Turgut Özal Bulvarı’nda yürürken Tolga Alaf’ın 2 polis arkadaşı tarafından durduruldu. Tolga Alaf, senaryo gereği kimlik kontrolü yapıldığı sırada hırsızlık suçundan 9 yıl kesinleşmiş hapis cezasıyla polisler tarafından gözaltına alınmak istendi. Bu sırada şok olan ve sevgilisini polislere vermemek için direnen Yaren Yolcu ne yapacağını bilemedi.

  Senaryo gereği Tolga Alaf’ın ayarladığı 30 kişilik arkadaş grubu da bu sırada Alaf’ın yüz maskelerini takarak ellerinde 'Benimle evlenir misin?' yazılı dövizleri tutup volkan yaktı.Yaren Yolcu, şaşkınlık içerisinde evet cevabını verdi.

  Sevgilisine farklı bir teklif yapmak istediğini belirten Tolga Alaf da, “Güzel farklı bir şey olsun istediğini söyledi.

  Tolga Alaf ve Yaren Yolcu daha sonra arkadaşlarıyla kutlama yaparak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.