NE ROMANTİK!...

VATMAN SEVGİLİSİNE TRAMVAYDA EVLENME TEKLİFİ ETTİ... ÇILGIN VATMAN, "KOCAELİ TRAMVAYINA, BEN YASEMİNİME KAVUŞTUM"

13 Ağustos 2017

  Bu anons, Kocaeli'nde tramvayda vatman tarafından yapıldı...

  Kocaeli'nde vatmanlık yapan Eray Altıntaş, 7 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına tramvayda evlilik teklif etti. Anonsları duyan genç kız ise şaşkınlığını gizleyemedi.

  Mutluluğu gözlerinden okunan çılgın vatman sevincini ise şöyle dile getirdi...

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni hizmete alınan tramvayda vatmanlık yapan Eray Altıntaş, seyir halindeki tramvaydan anons yapıp evlenme teklifi etti.

  İstanbul'da yaşayan ve erkek arkadaşını ziyarete gelen, Yasemin Bertan, evlilik teklifini duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Daha sonra Bertan, "Benimle evlenir misin?" diyen Altıntaş'a "Evet" cevabını verdi.

  Evlilik teklifini eden Eray Altıntaş, "Planlaması uzun bir süreçti bu. Daha doğrusu ben boğaz köprüsünde bir evlenme teklifi düşünüyordum. Daha sonra aklıma bu geldi. Müdürlerimden izin aldım ve sonrasında gelişti her şey. Kocaelimiz tramvayına ben Yasminime kavuştum. Evet cevabını aldım. Ailelerimizin aldığı kararla bu ayın 26'sı gibi söz düşünüyoruz" dedi.

  Teklif karşısında çok şaşıran Yasemin Bertan,"Aslınnda bir evlenme teklifi olacaktı. Sekapark deyince ben deniz kenarında hayal etmiştim. Ben daha ilk defa bindim tramvaya burada. Anons yapılınca bile üzerime alınmadım. Sonradan duyunca şok oldum. Çok şanslıyım" diye konuştu.
   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.