EMNİYET TEŞKİLATINA 5 ARAÇ BAĞIŞLADILAR

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan anlamlı davranış

11 Ocak 2017

  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  tarafından, emniyet hizmetlerinin daha etkin ve verimli yürütebilmesi amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağışlanan 5 otomobil düzenlenen törenle teslim edildi.

  Uyuşturucuyla mücadele, genel asayiş başta olmak üzere, Düzce'deki esnaf ve iş dünyasının güvenliğini sağlamakta daha hızlı ve etkin hareket edebilmek adına genellikle şehir merkezinde kullanılacak olan araçların kentteki bir otelde teslim törenine Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Jandarma Alay Komutanı Albay Yusuf Özdemir, TSO Başkanı Fahri Çakır, meclis üyeleri ve emniyet mensupları katıldı.

  terönde konuşan TSO Başkanı Fahri Çakır, “Çünkü güvenlik güçlerimiz zor şartlar altında görev yapıyor. Çorbada tuzumun olmasından son derece önemsiyoruz" dedi. 

  Basit bir araç teslim töreni yapmadıklarını belirten İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ise, “Burada belki de hiçbir dünya ülkesinde olmayan devlet millet dayanışmasının en somut örneklerini yaşıyoruz" şeklinde konuştu.

  Vali Dağlı ise “Şehrimizde havuz sistemine önem veriyoruz. Bu havuz sisteminde yer alan özel idarenin araçları olsun, odaların araçları olsun güvenlik güçlerimiz ihtiyaç anında kullanabilirler” diyerek desteklerini belirtti.

  Tören, konuşmaların ardından emniyete araç bağışında bulunan TSO üyelerine teşekkür belgesi verilmesi ve araçların teslim edilmesiyle son buldu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.