BOLU MÜSİAD’DA YENİ BAŞKAN ABAT

MÜSİAD 2. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

10 Ocak 2017

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şubesi, 2. Olağan Genel Kurulu'nda 2. Şube Başkanı olarak Abdullah Abat’ı belirledi.

  Bolu’da bir otelde düzenlenen genel kurulda görevi devreden Eyüp Uzun, Bolu’da MÜSİAD şubesinin açılış süreci hakkında bilgi verdi.

   

  İş yoğunluğu sebebi ile görevi devrettiğini belirten Uzun, görev yaptığı sürece yanında olan üyelerine ve yönetimine teşekkür etti.

   

  MÜSİAD Bolu Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken 2. Olağan Genel Kurulda Başkan Eyüp Uzun’dan görevi devralan Abdullah Abat, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şubesi’ni açmakta geç kaldıklarını kaydettiği konuşmasına bayrağı daha ileriye taşımak için çalışanlara teşekkür ederek başladı.

   

  Bolu’ya ahlak ve maneviyatı yüksek genç iş adamları kazandırmak için çaba göstereceklerini belirten Abat, MÜSİAD’ı diğer iş adamları derneklerinden ayıran özelliğin hak ve helal noktasında bunun ayrımını yapan iş adamlarından oluşması olduğunu söyledi.

   

  Göreve başlaması ile birlikte üyeleri arasında ki ticareti daha da artırmak için çalışacağını ifade eden Abat, bunu yaparken de sadece dernek üyeleri arasında değil tüm insanların yararına ve tüm iş adamlarını bağlayan  yatırımlarda en ön saflarda olacaklarını aktardı.

   

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.