YILMAZ'DAN DÜZCE VE GEREDE'Yİ KIZDIRACAK AÇIKLAMA

"DÜZCE PROBLEMDİ ONDAN KURTULDUK ŞİMDİ PROBLEM GEREDE"

10 Ocak 2017

  Bolu Belediye Meclis toplantısında CHP’li meclis üyelerinin ‘Büyükşehir konusu ne oldu?’ sorusuna Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Düzce ve Geredelileri kızdıracak bir açıklama ile cevap verdi. Büyük ilçelerin problem olduğunu söyleyen Yılmaz, “Düzce problemdi ondan kurtulduk. Şimdi problem Gerede” dedi. İller Bankası’nın nüfusu 25 binin altında olan ilçelere sukap projesi kapsamında 9,5 milyon lira yardımda bulunduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, Gerede Belediyesi’nin bu yardımdan mahrum kalmamak için Bolu’nun büyükşehir olmasını istemediğini dile getirdi.

  3 yorum yapılmış

  • geredeli11 Ocak 2017 • 12:39

   buyuksehir olunca vergiler daha cok artacak emlak su vs vs cebimize girecek hiç bişey yok.
  • Arkut ÇAKIR11 Ocak 2017 • 16:27

   Her belediye kendi çıkarını düşünecektir bu çok normal. Büyükşehir ünvanının günümüzde pozitif bir cazibesi kalmadı. Çoğu il büyükşehir oldu zaten. BOLU küçük bir şehir ve böyle de güzel. Hizmet etmek isteyen her türlü koşulda zaten hizmetini yapabilir.
  • Köylü11 Ocak 2017 • 18:07

   Köylerde bu kapsamda olacak ve köyde emlak vergisi su parası çöp vs bir çok şeye para alacaklar büyük şehir belediyesi onayı olmadan çivi çakılmayacak onun içinde gerede büyük şehir istemiyor net ve açık
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.